RABAT URODZINOWY

Każdy zarejestrowany użytkownik może być pewny, że będziemy pamiętać o jego urodzinach. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz poprawnie swoje dane, a co roku, w dniu Twoich urodzin, w prezencie, dostaniesz od nas 10% rabatu na dowolne zakupy na www.playerpro.pl.Urodzinowy kod rabatowy otrzymasz na adres mailowy podany przy rejestracji.

RABATY ILOŚCIOWE - KUP WIĘCEJ i ZAPŁAĆ MNIEJ

Na część produktów dostępnych w playerpro.pl możesz uzyskać rabat, którego wielkość uzależniona jest od liczby zakupionych sztuk. Progi rabatowe wyglądają następująco: od 5 do 9 sztuk 3%, od 10 do 19 sztuk 5%, od 20 sztuk wzwyż 10%. Oferta dotyczy dużej części produktów z kategorii “odzież i nadruki” oraz “piłki”. Informację, czy dany sprzęt objęty jest tą promocją, znajdziesz na karcie produktu.

KODY RABATOWE

Zastanawiasz się, jak wykorzystać przysługujący Ci kod rabatowy zdobyty jako nagroda w turnieju lub jednym z licznych konkursów? Wystarczy, że w trakcie składania zamówienia wpiszesz otrzymany kod w wyznaczonym miejscu w koszyku, a cena zakupu automatycznie pomniejszy się o wartość rabatu. Pamiętaj jednak, że w trakcie zakupu możesz wykorzystać TYLKO JEDEN kod rabatowy, a promocje nie łączą się ze sobą – jedno zamówienie to jeden rabat, który nie działa w przypadku produktów z wyprzedaży oraz specjalnych edycji limitowanych.