Internetowy sklep sportowy PlayerPRO. Rozwijamy się bardzo dynamicznie na rynku Polskim i Niemieckim. Nasza pasja od samego początku, jesteśmy nastawieni na jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Naszym priorytetem jest profesjonalizm we wszystkich obszarach działania: obsługi klienta, dystrybucji i sprzedaży. Celem priorytetowym naszej działalności jest współpraca z Akademiąmi,Zespołami,Klubami,Zawodnikami i Zadowolenie Klienta. Sprzedajemy wysokiej klasy odzież sportową, buty sportowe, a także sprzęt piłkarski i bramkarski. W naszej ofercie mame najlepsze produkty marek Macron, Nike,Adidas,Joma,Puma,Under Armour. Oferujemy także wysokiej klasy buty piłkarskie oraz profesjonalne buty do biegania najlepszych marek. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do zawodowych piłkarzy czy amatorów, ale także do wszystkich innych osób którzy lubią Sport. W naszym asortymencie znajdziesz koszulki, bluzy, kurtki, spodnie i spodenki piłkarskie, odzież termiczną, dresy, torby,ochraniacze piłkarskie,plecaki,akcesorii,odżywki sportowe 6 Pak i Sport Definition. W wyborze produktów kierujemy się najnowszymi trendami, jak i sprawdzonym sprzętem. Stawiamy na odzież i obuwie wykonane z wysokiej klasy materiałów. Nasz sklep Internetowo sportowy PlayerPRO to miejsce dla  Twoich potrzeb i marzeń. Zapraszamy

Pozostałe informacje 

1. Zasady dotyczące składania zamówień Złożenie zamówienia na aukcji pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia towaru bez wad. Do każdego zamówienia dołączony jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT). 

2. Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia. Koszty dostawy zależne są od wybranej formy dostawy i płatności i zawsze wskazane są w aukcji. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze. 

3. Ceny i metody płatności Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Klient ma możliwość uiszczenia zapłaty: - płatnością w systemie PayU - przelewem na numer konta bankowego - w tym przypadku Klient wpłaca całą wartość zamówienia na nr konta bankowego: 36 1090 1463 0000 0001 4379 1504 - wybierając płatność za pobraniem - w tym przypadku istnieje możliwość dokonania zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską. Pracownik firmy kurierskiej pobiera od Klienta opłatę równą wartości złożonego zamówienia tj. kosztów transportu i towaru. Koszt przesyłki pobraniowej wskazany jest w aukcji.